Domů / Baskytary

SEYDEL DE LUXE G


Žádné hodnocení. Kód: 51480G Produktové číslo: 4250331214805
Foukací harmonika
Dostupnost: SKLADEM 1 ks
3.888,00 Kč , plus doprava
(3.888,00 Kč/ks)
 
SEYDEL DE LUXE G

Chromatika je velice moderní a všestranná varianta foukací harmoniky. Její jednoduchý posuvný systém umožňuje hráčům zahrát každou notu, každý styl a každý výraz, sofistikované jazzové melodie, dur, moll, blues, bebop...

Model Seydel De Luxe jistě ocení i mnozí profesionální hráči na tento nástroj. Jeho korpus je zhotoven z odolného plastového materiálu. Velké zakulacené dírky náustku zaručují optimální proudění vzduchu a komfortní hru. Harmonika dále disponuje kryty z nerezové oceli, osmačtyřiceti hlásky a rozsahem tří oktáv.

Tradice firmy C. A. Seydel sahá až do poloviny 19. století, kdy se po útlumu těžby v Sasku rozhodli bratři Johann Christian a Christian August Seydlovi věnovat výrobě hudebních nástrojů. Jejich továrna v Klingenthalu se brzy dostala do popředí mezi výrobci harmonik v Sasku a blízkém okolí. Od té doby firma prošla řadou změn a proměn v závislosti na sociálním a politickém prostředí; nejvýraznější z nich bylo sjednocení Německa, po kterém v roce 1991 došlo k navrácení zestátněného podniku rodině. Zavedená značka tak nezmizela ze světa a dále nabízí hudební nástroje kvality Made in Germany.

Parametry :

  • Ladění: G dur
  • Počet kanálků: 12
  • Korpus: Plast
  • Obsah balení: Pouzdro
  • Země výroby: Německo
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.