Domů /

Diatonická harmonika SEYDEL Blues SESSION STEEL LD


Žádné hodnocení. Kód: 10301LD
Diatonická foukací harmonika
Dostupnost: Momentálně nedostupné
1.295,00 Kč , plus doprava
(1.295,00 Kč/ks)
 
Diatonická harmonika SEYDEL Blues SESSION STEEL LD

Blues SESSION STEEL od C. A. Seydel je první sériově vyráběná harmonika Richter s deskami z nerezové oceli. Splňuje nejnáročnější požadavky a nabízí mimořádně dlouhou životnost a stabilitu ladění, a to i při extrémním namáhání. Jemně řezané desky ze speciální slitiny German Silver zajišťují nižší spotřebu vzduchu, což je podporováno extrémně nízkými tolerancemi mezi jazýčky a deskou a optimalizovanou rovinnou polohou. Tato kombinace plný hlasitý zvuk.

Tento zvuk bohatý na podtóny je vyzařován zvukovými kryty z nerezové oceli o tloušťce 0,4 mm, protože jsou na zadní straně zcela otevřeny. Zvukové kryty jsou také zaoblené na okrajích a nabízejí mimořádnou stabilitu. Tuto stabilitu dosahuje také javorové tělo bez bobtnání, které je odolné vůči vlhkosti. Této necitlivosti je dosaženo vícenásobným těsněním netoxickým lakem.

Dodáváno s praktickým pouzdrem z pravé kůže.

Tradice firmy C. A. Seydel sahá až do poloviny 19. století a zavedená značka stále po mnoha proměnách nabízí kvalitní hudební nástroje. Vzhledem k blízkosti našich hranic zde pracují i čeští odborníci.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.