Domů / Kytary

GODIN Shifter Classic 4 String Solid Body Basses V


Žádné hodnocení. Kód: HN186358
Elektrická baskytara
Výrobce: Godin
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Momentálně nedostupné
30.590,00 Kč , plus doprava
(30.590,00 Kč/ks)
 
GODIN Shifter Classic 4 String Solid Body Basses V

GODIN SHIFTER 4
Shifter jsou elektrické baskytary, které tvarově mohou připomínat koncept Precision Bass, nicméně díky specifické výbavě nabízí výrazně odlišné a širší zvukové možnosti. Díky tomu jde o nástroje velmi všestranné. A jak bývá u kytar Godin zvykem, precizní zpracování, použití kvalitních materiálů a skvělý zvuk jsou samozřejmostí.

Tělo tohoto nástroje pochází z kanadské lípy. Přišroubovaný krk je vyroben z javoru. Hmatník s radiusem 12 palců je javorový a na menzuře 864 milimetrů naleznete 20 pražců.

Kytara je osazena dvojicí snímačů Godin, přičemž jde o single-coily s AlNiCO magnety. Zvuk lze ovládat pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony, snímače se přepínají čtyřpolohovým switchem. Clona je navíc v provedení push/pull a umožňuje přepnout do jiné ekvalizace tónu. Tato konfigurace umožňuje získat širokou paletu zvuků.

Použitý hardware je chromovaný. Na hlavici naleznete kvalitní ladící mechaniky, na druhé straně struny vedou do kobylky označené jako Double Function díky tomu, že struny mohou být uchyceny jak přímo v ní, tak vést skrze tělo. Nultý pražec má šířku 38,1 milimetrů.

Godin Shifter je možná trochu netypický nástroj, který díky tomu nabízí nebývalé možnosti. Neváhejte a vyzkoušejte ho!

Specifikace
Váha 7 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.