Domů / Kytary

KYSER Care Kit - string, instrument, fretboard


Žádné hodnocení. Kód: P373306 Produktové číslo: 009265016795
Kytarová kosmetika
Výrobce: Kyser
Dostupnost: Momentálně nedostupné
580,00 Kč , plus doprava
(580,00 Kč/ks)
 
KYSER Care Kit - string, instrument, fretboard

Univerzální sada čistících prostředků Kyser v jednom balení. Obsahuje vše co potřebujete na udržení nástroje v perfektní kondici jak ve vzhledu tak i ve zvuku. Sada obsahuje čistič strun KDS100, čistič nástroje KDS500 a čistič hmatníku Lem-Oil KDS800. Navíc sada obsahuje 3 Ultra Opper Fiber™ čistící utěrky.

String Cleaner - čistič strun

Zářivé a čisté struny vždy zlepší zvuk nástroje. Uhlazený tón může znamenat velký rozdíl ve výsledné podobě Vaší hry ať už hrajete na mandolínu nebo slapujete na pětistrunnou basu. Kyser String Cleaning™ pronikne i do těch nejmenších záhybů strun a odstraní mastné zbytky, které kazí zvuk. Čistič zároveň zvláční struny pro snížení vrzání při hře rychlých rifů.

Kyser Instrument Polish - čistič nástroje

Kyser Instrument Polish nabízí vice než jen prosté naleštění nástroje. Odstraní take mastnotu a nečistoty, které se časem zažírají do dřevěné struktury nástroje. Čistý nástroj dává pocitově mnohem vice ze hry. Během let take udržuje hodnotu nástroje. Každý nástroj si zaslouží kvalitní péči.

Kyser Lem-Oil - čistič hmatníku

Kyser Lem-Oil™ může pro každého být to nejlepe chráněné tajemství odborníků na nástroje. Udržuje hmatník ve vynikající kondici, brání vysychání a prodlužuje životnost krku.  Příjemný povrch hmatníku je take skvělý pro rychlejší a jednodušší hru. Příště až budete měnit struny, nezapomňte ošetřit hmatník čističem Kyser Lem-Oil™.

Součástí balení jsou 3 utěrky ze speciálního materiaul co nepouští vlákna. Každá utěrka pro jiný druh čističe. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.