Domů / Perkusní a bicí nástroje

SELA Mini Cajon Shaker Set


Žádné hodnocení. Kód: HN216571 Produktové číslo: 4026929920072
Sada shakerů
Výrobce: SELA
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Momentálně nedostupné
449,00 Kč , plus doprava
(449,00 Kč/ks)
 
SELA Mini Cajon Shaker Set

Mini Cajon Shaker Set je sada tří shakerů z produkce německé firmy Sela a jsou vyrobeny za použití kvalitních materiálů a moderních technologií tak, aby vyhovovaly trendům a standardům 21. století. Shaker cajony jsou určeny pro začínající a pokročilé perkusisty, kteří hledají kvalitní zvuk za dobrou cenu a zároveň si potrpí na dobrém stylu, protože shaker ve tvaru cajonu jen tak někdo nemá.

Sada shakerů je obsahuje kombinaci tří barev, jejich zvuk je velmi unikátní a od ostatních shakerů velmi rozdílný. Proto získáte zcela bez pochyby nový zvuk, který ve vašem perkusním gearu doposud chyběl.

Více jak dvacet let vyrábí německá firma Sela kvalitní cajony pro ty nejnáročnější hudebníky. Mottem firmy je „The Soul of sound“ neboli „Duše zvuku“, a duch firmy je právě to, co děla cajony Sela nezaměnitelné a jedinečné. V portfoliu firmy naleznete cajony různých velikostí, barevných variant a širokého množství použitých materiálů. Mezi nabízené produkty dále patří velmi populární Handpany vyrobené dle tradičních postupů z těch nejkvalitnější materiálů.

Parametry :

  • Barva výrobce: Mix
  • Rozměry: 60 x 40 x 38 mm
  • Materiál: Dřevo
  • Počet kusů: 3
  • Země výroby: Čína
Specifikace
Váha 0.3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.