Domů / Dechy

SEYDEL Blues 1847 CLASSIC Low LB


Žádné hodnocení. Kód: 16201LB
Diatonická foukací harmonika
Výrobce: Seydel
Dostupnost: Momentálně nedostupné
1.899,00 Kč , plus doprava
(1.899,00 Kč/ks)
 
SEYDEL Blues 1847 CLASSIC Low LB

Nová generace low laděných harmonik Seydel. Nejníže laděné blues harmoniky na světě! Speciální design, o 20% silnější korpus a zvětšené krycí plechy, pro maximální sílu basového tónu. Výborná na hraní akordů a basových linek. Zvuk tenor saxofonu, trombónu až tuby. Rozsah od LLE po Lfis. Nerezové plátky a hlásky. Korpus z ořechového dřeva ze speciální úpravou proti vlhkosti.

1847 Classic od C. A. Seydel je první sériově vyráběná harmonika Richter s deskami z nerezové oceli. Splňuje nejnáročnější požadavky a nabízí mimořádně dlouhou životnost a stabilitu ladění, a to i při extrémním namáhání. Jemně řezané desky ze stříbra z niklu zajišťují nižší spotřebu vzduchu, což je podporováno extrémně nízkými tolerancemi mezi jazýčky a deskou a optimalizovanou rovinnou polohou. Kombinace niklového stříbra a nerezové oceli vytváří plný hlasitý zvuk.

Kanálkové otvory modelu 1847 Classic jsou ergonomicky tvarované a podporují rychlou tónovou odezvu blues tónů.

Tradice firmy C. A. Seydel sahá až do poloviny 19. století a zavedená značka stále po mnoha proměnách nabízí kvalitní hudební nástroje. Vzhledem k blízkosti našich hranic zde pracují i čeští odborníci.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.