Domů / Kytary

SIGMA GUITARS DM-1ST


Žádné hodnocení. Kód: DM-1ST Produktové číslo: 4260279930095
Akustická kytara
Výrobce: Sigma Guitars
Dostupnost: Momentálně nedostupné
8.490,00 Kč , plus doprava
(8.490,00 Kč/ks)
 
SIGMA GUITARS DM-1ST

Tento nástroj je kombinací tvaru dreadnought, masivní horní desky z amerického smrku sitka, krku, lubů a zadní desky z mahagonu. Právě to z něj dělá ideální a naprosto univerzální kytaru, jakýsi pomyslný \"standard\" značky Sigma Guitars mezi jejími cenově dostupnějšími modely.

DM-1ST je navíc také osazena kostěným nultým pražcem a kostěným kobylkovým sedlem, což není obvyklé ani u dražších nástrojů konkurenčních značek.

Kost, jakožto ryze přírodní materiál v případě tohoto modelu zaručuje vynikající přenos výšek a pevnost tónu (i ty nejlepší plasty znějí přecijen tak trochu gumově). Kytara zní zřetelně a bohatě při vydrnkávání, zato v akordech dokáže hrát důrazně, plně a přitom také krásně vyrovnaně. Charakter zvuku je čistý a výrazný, takový jaký známe z amerických nahrávek. Perfektní tovární seřízení a s ní úzce související pohodlnost nástroje je i u tohoto modelu naprostou samozřejmostí.

Kdo vyzkouší, určitě nebude litovat, protože tento model svým zvukem i kvalitou provedení předčí i podstatně dražší nástroje konkurenčních značek. Celkovým precizním zvládnutím při zachování cenové dostupnosti má tento model všechny předpoklady k tomu, stát se skutečným bestsellerem!

Specifikace
Barva Natural
Povrchová úprava Lesk
Typ kytary Dreadnought
Výřez Ne
Korpus Polomasivní
Přední deska Smrk-masiv
Zadní deska Mahagon
Luby Mahagon
Krk Mahagon
Menzura 645 mm
Počet pražců 20
Šířka nultého pražce 43 mm
Hmatník Micarta
Kobylka Micarta
Snímač Ne
Hardware Chrom
Kufr Ne
Pouzdro Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.