Domů / Kytary

SIGMA GUITARS DM-ST


Žádné hodnocení. Kód: DM-ST Produktové číslo: 4260279931115
Akustická kytara
Výrobce: Sigma Guitars
Dostupnost: Momentálně nedostupné
7.190,00 Kč , plus doprava
(7.190,00 Kč/ks)
 
SIGMA GUITARS DM-ST

Model DM-ST je standardní dreadnought provedený v nejekonomičtější variantě, tedy bez ozdob, bez lemování a v matném laku.Toto zjednodušení však má na zvuk spíše kladný vliv. Zvuk není \"bržděn\" vrstvami laku, kytara hraje velmi otevřeně, jasně a konkrétně. Nástroj je zcela zbaven všeho, co nehraje a stojí zbytečně peníze navíc.Vše zkrátka v naprostém souladu se starým rčením o tom, že v jednoduchosti je síla...
A výsledek je fantastický! Poměr cena-kvalita je v tomto případě přetěžko vyrovnatelný čímkoli jiným, co se na našem trhu vyskytuje.

Sigma Guitars DM-ST je tedy kombinací masivní horní desky z amerického smrku sitka, krku, lubů a zadní desky z mahagonu. Právě to z něj dělá ideální univerzální kytaru. DM-ST je navíc už i v této cenové třídě osazena kostěným nultým pražcem a kostěným kobylkovým sedlem. To není obvyklé ani u podstatně dražších nástrojů konkurenčních značek.

Kost, jakožto ryze přírodní materiál v případě tohoto modelu zaručuje vynikající přenos výšek a pevnost tónu (i ty nejlepší plasty znějí přecijen tak trochu gumově). Kytara zní zřetelně a bohatě při vydrnkávání, zato v akordech dokáže hrát důrazně, plně a přitom i vyrovnaně.

Charakter zvuku čistý a výrazný, takový jaký známe z amerických nahrávek. Perfektní tovární seřízení a s ní úzce související pohodlnost nástroje je naprostou samozřejmostí.

Kdo vyzkouší, určitě nebude litovat a bude překvapen špičkovou úrovní i u tohoto jednoho z nejlevnějších modelů Sigma Guitars!


 

Specifikace
Barva Natural
Povrchová úprava Mat
Typ kytary Dreadnought
Výřez Ne
Korpus Polomasivní
Přední deska Smrk-masiv
Zadní deska Mahagon
Luby Mahagon
Krk Mahagon
Menzura 645 mm
Počet pražců 20
Šířka nultého pražce 43 mm
Hmatník Micarta
Kobylka Micarta
Nultý pražec Kost bílá
Snímač Ne
Hardware Chrom
Kufr Ne
Pouzdro Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.