Domů / Kytary

SIGMA GUITARS DME


Žádné hodnocení. Kód: DME Produktové číslo: 4260279932112
Akustická kytara
Výrobce: Sigma Guitars
Dostupnost: Momentálně nedostupné
8.190,00 Kč , plus doprava
(8.190,00 Kč/ks)
 
SIGMA GUITARS DME

Model DME je standardní dreadnought provedený v nejekonomičtější variantě, tedy bez ozdob, bez lemování a v matném laku.

Toto zjednodušení však má na zvuk spíše kladný vliv. Zvuk není \"bržděn\" vrstvami laku, kytara hraje velmi otevřeně, jasně a konkrétně. Nástroj je zcela zbaven všeho, co nehraje a stojí zbytečně peníze navíc :-). Vše zkrátka v naprostém souladu se starým rčením o tom, že v jednoduchosti je síla... A výsledek je fantastický! Poměr cena-kvalita je v tomto případě přetěžko vyrovnatelný čímkoli jiným, co se na našem trhu vyskytuje. Tyto přednosti řadí model Sigma Guitars mezi naprosté bestsellery.

Sigma Guitars DME je tedy kombinací masivní horní desky z amerického smrku sitka, krku, lubů a zadní desky z mahagonu. Právě to z něj dělá ideální univerzální kytaru. I model Sigma Guitars DME je navíc už i v této cenové třídě osazen kostěným nultým pražcem a kostěným kobylkovým sedlem. To není obvyklé ani u podstatně dražších, podobných nástrojů konkurenčních značek.

Kost, jakožto ryze přírodní materiál v případě tohoto modelu zaručuje vynikající přenos výšek a pevnost tónu (i ty nejlepší plasty znějí přecijen tak trochu gumově). Kytara zní zřetelně a bohatě při vydrnkávání, zato v akordech dokáže hrát důrazně, plně a přitom i vyrovnaně.

Sigma Guitars DME je opatřena kvalitní elektronikou, která přesně snímá a zesiluje to, co tento nástroj produkuje akusticky. U modelu DME je poprvé použita elektronika značky Sigma Guitars. Jedná se o kvalitní ekvivalent Fishman Isys s vestavěnou ladičkou.

Charakter zvuku je čistý a výrazný, takový jaký známe z amerických nahrávek. Perfektní tovární seřízení a s ní úzce související pohodlnost nástroje je naprostou samozřejmostí.

Kdo vyzkouší, určitě nebude litovat a bude překvapen špičkovou úrovní i u tohoto elektrifikovaného model Sigma Guitars!
 

Specifikace
Barva Natural
Povrchová úprava Mat
Typ kytary Dreadnought
Výřez Ne
Korpus Polomasivní
Přední deska Smrk-masiv
Zadní deska Mahagon
Luby Mahagon
Krk Javor
Menzura 645 mm
Počet pražců 20
Šířka nultého pražce 43 mm
Hmatník Tech Wood
Kobylka Tech Wood
Nultý pražec Kost bílá
Snímač Ano
Ovládání Volume, Bass, Treble, Tuner
Integrovaná ladička Ano
Hardware Chrom
Kufr Ne
Pouzdro Ne
Typ snímače Piezo
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.