Domů / Kytary

WASHBURN AB5B-A-U


Žádné hodnocení. Kód: HN186067
Elektroakustická baskytara
Výrobce: Washburn
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Momentálně nedostupné
7.190,00 Kč , plus doprava
(7.190,00 Kč/ks)
 
WASHBURN AB5B-A-U

Washburn, jedna z nejstarších společností vyrábějící strunné nástroje v USA, vám přináší čtyřstrunnou elektroakustickou baskytaru AB5.

Přední deska tohoto nástroje je vyrobena ze smrku, luby a zadní deska jsou zhotoveny z mahagonového dřeva. Krk je vyroben také z mahagonu. Pro snazší přístup do vyšších poloh má baskytara výřez. Hmatník je vyroben z materiálu Tech Wood a je osazen 22 pražci. Kratší menzura o délce 812 mm (32") je v případě akustických baskytar vždy vítána. Ladící mechaniky jsou typu Die-Cast. Kobylka je vyrobena z palisandru a tvarována tak, aby co nejlépe přenášela vibrace strun do těla. Hardware nástroje je v chromovém provedení. O snímání a nastavení zvuku se stará piezo snímač a předzesilovač s třípásmovým ekvalizérem, ovladači Presence pro jasnější výšky a hlasitostí. Součástí výbavy je i integrovaná ladička. Kobylka je vyrobena z palisandru a tvarována tak, aby co nejlépe přenášela vibrace strun do těla.

Washburn AB5 je unikátní nástroj, který splní všechny Vaše požadavky. Perfektní zvuk, precizní zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů jsou zde samozřejmostí.

Specifikace
Váha 6 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.