Malované písničky 3

Kód: GW000074
Neohodnoceno
39 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
9.10.2025
Možnosti doručení

„Malované písničky 3“ od Miloše Nesvadby jsou omalovánky pro děti s notami vánočních písní, ideální pro rozvoj hudebního sluchu a motoriky.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

„Malované písničky 3“ od Miloše Nesvadby jsou omalovánky, které spojují zábavu s hudebním vzděláváním pro děti. Každá stránka obsahuje jednoduchý notový zápis vánočních písní, doprovázený ilustracemi, které děti mohou vybarvovat. Tento formát podporuje rozvoj hudebního sluchu, rytmu a motorických dovedností.

Publikace obsahuje 12 známých vánočních písní, jako jsou „Veselé vánoční hody“, „Štědrej večer nastal“ nebo „Půjdem spolu do Betléma“. Každá píseň je doplněna notovým zápisem a textem, což umožňuje dětem nejen si zazpívat, ale i seznámit se s hudební notací.

„Malované písničky 3“ jsou ideální pro děti v mateřských školách, základních školách nebo jako doplňkový materiál pro žáky prvního ročníku ZUŠ. Díky své jednoduchosti a hravosti je vhodná i pro samouky. Vydáváno nakladatelstvím G+W.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola