Domů / Dechy

SEYDEL Blues 1847 CLASSIC D


Žádné hodnocení. Kód: 16201D Produktové číslo: 4250331206008
Diatonická bluesová foukací harmonika
Výrobce: Seydel
Dostupnost: SKLADEM 2 ks
1.899,00 Kč , plus doprava
(1.899,00 Kč/ks)
 
SEYDEL Blues 1847 CLASSIC D

1847 Classic od C. A. Seydel je první sériově vyráběná harmonika Richter s deskami z nerezové oceli. Splňuje nejnáročnější požadavky a nabízí mimořádně dlouhou životnost a stabilitu ladění, a to i při extrémním namáhání. Jemně řezané desky ze stříbra z niklu zajišťují nižší spotřebu vzduchu, což je podporováno extrémně nízkými tolerancemi mezi jazýčky a deskou a optimalizovanou rovinnou polohou. Kombinace niklového stříbra a nerezové oceli vytváří plný hlasitý zvuk.

Tento zvuk bohatý na podtóny je vyzařován zvukovými kryty z nerezové oceli o tloušťce 0,4 mm, protože jsou na zadní straně zcela otevřeny. Zvukové kryty jsou také zaoblené na okrajích a nabízejí mimořádnou stabilitu. Tuto stabilitu dosahuje také javorové tělo bez bobtnání, které je odolné vůči vlhkosti. Této necitlivosti je dosaženo vícenásobným těsněním netoxickým lakem.

Kanálkové otvory modelu 1847 Classic jsou ergonomicky tvarované a podporují rychlou tónovou odezvu blues tónů.

Dodáváno s pouzdrem a čisticím hadříkem.

Tradice firmy C. A. Seydel sahá až do poloviny 19. století a zavedená značka stále po mnoha proměnách nabízí kvalitní hudební nástroje. Vzhledem k blízkosti český hranic zde pracují i čeští odborníci.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.