Domů / Kytary

SIGMA GUITARS DMCE


Žádné hodnocení. Kód: DMCE Produktové číslo: 4260279935007
Akustická kytara
Výrobce: Sigma Guitars
Dostupnost: SKLADEM 1 ks
8.990,00 Kč , plus doprava
(8.990,00 Kč/ks)
 
SIGMA GUITARS DMCE

Sigma Guitars DMCE koncepčně vychází z toho nejlepšího možného vzoru, ze standardního Dreadnought modelu, nejuniverzálnější a nejčastěji kopírované akustické kytary všech dob.

V případě tohoto konkrétního modelu se jedná o novinku značky pro rok 2017 a mimokatalogový model, který svým provedením náleží k veleúspěšné sérii Sigma Guitars SE.
DMCE je osazen aktivní elektronikou značky Sigma Guitars, která pochází z dílny proslulého výrobce - Fishmana.

Výběr použitého materiálu a konstrukce je sázkou na jistotu. Masivní horní deska je z amerického smrku sitka, krk, luby a zadní deska jsou z mahagonu. Žebra jsou individuálně laděná a oba prahy jsou z pravé kosti - tak, jak je tomu i u všech ostatních modelů značky Sigma Guitars.

Kost, jakožto ryze přírodní materiál zaručuje vynikající přenos výšek a pevnost tónu (i ty nejlepší plasty znějí přeci jen tak trochu gumově). Kytara zní také proto tak zřetelně a bohatě při vydrnkávání, zato v akordech dokáže hrát důrazně, plně a přitom i vyrovnaně. Charakter zvuku je čistý a výrazný, takový jaký známe z amerických nahrávek. Protože snímač snímá to, co nástroj skutečně zahraje (nevyrobí co kytara nezahraje) poznáte všechny tyto přednosti právě při hraní přes vestavěný snímač s integrovanou ladičkou.

Pro pohodlné hraní ve vyšších polohách je tento nástroj opatřen oblým výřezem. Perfektní tovární seřízení a s ní úzce související pohodlnost nástroje je naprostou samozřejmostí. Tento nástroj bychom mohli pomyslně označit za jeden ze standardů značky Sigma Guitars v nabídce elektroakustických kytar v cenově dostupných relacích. Nástroj svou kvalitou přitom bez potíží uspokojí i náročného hráče. Kytara je esteticky úžasná a dotažená do posledního detailu. Jednoduché, čisté a účelné provedení. Chybí zde vše, co stojí peníze navíc a nehraje. Jedinou vyjímkou je překrásná pálená cik/cak rozeta s kružnicemi, charakteristická pro celou sérii SE. Právě ta dává DMCE na první pohled punc jedinečnosti a estetické dokonalosti. Právě toto vše dělá z DMCE ideální univerzální kytaru, pročež se také stala jedním z best selerů značky. Zcela trefné je ve vztahu k tomuto modelu přísloví o tom, že v jednoduchosti je síla.
Kdo vyzkouší, určitě nebude litovat!


 

Specifikace
Barva Natural
Povrchová úprava Mat
Typ kytary Dreadnought
Výřez Ano
Korpus Polomasivní
Přední deska Smrk sitka - masiv
Zadní deska Mahagon
Luby Mahagon
Krk Mahagon
Menzura 645 mm
Počet pražců 20
Šířka nultého pražce 42.9 mm
Hmatník Palisandr
Kobylka Palisandr
Nultý pražec Kost bílá
Snímač Ano
Kufr Ne
Pouzdro Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.